První setkání v novém roce

09.09.2010 22:37

S potěšením jsme vyslechli zprávu o ustanovení metodika Začít spolu na ZŠ a dalších změnách, které podpoří naplňování myšlenek programu Začít spolu. O to více se nám chce dále nabízet pomocnou ruku učitelům, kteří stojí o spolupráci s rodiči.

Hlavní prostor u příjemného posezení nad čajem a sušenkami (díky,Lenko) zabrala příprava Pře-Za-nášky. Ujasnili jsme si program a rozdělili úkoly. Ti, kteří dnes nemohli přijít, budou mít možnost pomoci při realizaci akce. I příprava něco zabere.

Nikola bude mít na starosti přednáškovou část, Magda zajistí program pro centra aktivit (postavených podle metodiky Začít spolu, ale s dospěláckými zadáními), Alena dohlédne s Janou na kulaté stoly, Markéta Kř. na aranžování prostředí, Lenka a Petr pomohou s propagačními materiály... je toho dost (a není to ještě vše:)  a dobrovolníci jsou vítáni (budete případně osloveni napřímo garanty programu, můžete se s vlastní nabídkou ozvat přes kontaktní formulář.

Týden před 30/9, tedy ve čtvrtek 23/9  se sejdeme opět v Korunce a ujistíme se, zda je vše připraveno. Bude fajn, když dorazí i další zájemci o práci na akci.

Těším se,

Nikola Křístek

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode